Doprava a platba, jak na to?

 

Dodací služby, které Vám nabízíme:

Pro Prahu:

Nabízíme dodání kurýrem pro Prahu za 140 Kč. Objednávky pro Prahu zaslané do 12h budou dodané D+1, případně D+2, podle přetíženost . Platí taky pro objednávky došlé v sobotu a neděli.

 Pro celé ČR

Zásilkovna

za 89 Kč Váš balík bude k dispozici ve Vámi vybraném výdejním místě. Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku (celkem 4258 )  a doručuje ve všech městech nad 1 500 obyvatel.

Zásilky běžně doručuje do druhého dne.

Zásilkovna nabízí také doručení na adresu po celé CR za 120 Kč

 

GLS doprava FlexDeliveryService,129 Kč GLS doručí Váš balík na adresu a Vás bude s předstihem informovat mailem o stavu zásilky a termínu jeho doručení. Vy si tak můžete bezplatně a bez registrace změnit místo a čas doručení.

 

Česká Pošta:

balík do ruky  za 149 Kč

  • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice.
  • Adresátům Česká Pošta předá hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

 

Balík Na poštu za 129 Kč

adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.

 

 Možnosti platby, které nabízíme:

  • kartou přes zabezpečení platební bránu GoPay
  • dobírkou při doručení Vašeho balíku od dopravce GLS, Zásilkovna nebo Česká Pošta. Většina dopravců nabízí možnost platby kartou při dodaní.
  • Platba bankovním převodem na účet, zboží Vám zašleme neprodleně po připsání peněz na náš účet.

  • Platba v hotovosti pří dodaní kurýrem pro Prahu .