Doprava a platba, jak na to?

 Možnosti platby, které Vám nabízíme:

kartou přes zabezpečení platební bránu GoPay – Upozorňuji, že tato služba v poslední době občas selhává. Z naši zkušenosti cca 5% plateb se nepovedou, za to nemůžete ani Vy ani my, ale platební brány. Pokud platba kartou se Vám nepovede, můžete poslat platbu bankovním převodem na náš účet: číslo účtu 115-2125440287/0100   - Komerční Banka, jako VS uveďte, prosím, číslo objednávky. V případě nejasnosti volejte 775 342 767

Můžete taky vybrat platbu dobírkou, když tak stačí zavolat nebo poslat mail a změníme způsob platby v objednávce .

 

Další možností platby:

  • dobírkou při doručení Vaší objednávky od dopravce GLS, Zásilkovna nebo Česká Pošta. Většina dopravců nabízí možnost platby kartou při dodaní.
  • Platba bankovním převodem na účet, zboží Vám zašleme neprodleně po připsání peněz na náš účet: číslo účtu 115-2125440287/0100 -  Komerční Banka, jako VS uveďte, prosím, číslo objednávky.
  • Platba v hotovosti při dodaní kurýrem pro Prahu.

 

 Možnosti dopravy , které Vám nabízíme:

Pro Prahu:

Nabízíme dodání kurýrem pro Prahu za 140 Kč. Objednávky pro Prahu zaslané do 11 h, budou dodané v odpoleních hodinach, případně D+1, podle přetíženosti. Platí taky pro objednávky došlé v sobotu a neděli.

 Pro celé ČR:

Zásilkovna doprava.

za 79 Kč Váš balík bude k dispozici ve Vámi vybraném výdejním místě. Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku (celkem 4258 )  a doručuje ve všech městech nad 1 500 obyvatel. Zásilky běžně doručuje do druhého dne.

GLS doprava.

FlexDeliveryService, 129 Kč -GLS doručí Vaší objednávku  na adresu a Vás bude s předstihem informovat mailem o stavu zásilky a termínu jeho doručení. Vy si tak můžete bezplatně a bez registrace změnit místo a čas doručení.

 Česká Pošta.

Balík do ruky za 149 Kč

 Balík Na poštu za 129 Kč

Adresát si zvolí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jisti, kdy budou doma.