Doprava a platba, jak na to?

Dodací služby, které Vám nabízíme:

Pro Prahu:

Nabízíme dodání kurýrem pro Prahu za pouhých 90 Kč. Objednávky pro Prahu zaslané do 12h budou dodané stejný den během odpoledne. Platí taky pro objednávky došlé v sobotu a neděli.

 Pro celé ČR

Zásilkovna

za 79 Kč Váš balík bude k dispozici ve Vámi vybraném výdejním místě. Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku (celkem 4258 )  a doručuje ve všech městech nad 1 500 obyvatel.

Zásilky běžně doručuje do druhého dne.

Zásilkovna nabízí také doručení na adresu po celé CR za 120 Kč

 

GLS doprava FlexDeliveryService,129 Kč GLS doručí Váš balík na adresu a Vás bude s předstihem informovat mailem o stavu zásilky a termínu jeho doručení. Vy si tak můžete bezplatně a bez registrace změnit místo a čas doručení.

 

Česká Pošta:

balík do ruky  za 149 Kč

  • Unikátní služba pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice.
  • Adresátům Česká Pošta předá hezky z ruky do ruky i v těch nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po podání.

 

Uloženka

Vyzvednete si Váš balík ve výdejním místě Uloženka po celé ČR za 89 Kč . Připravujeme rozšíření služby Uloženka, budeme Vás informovat.

 

 Možnosti platby, které nabízíme:

  • kartou přes zabezpečení platební bránu GoPay
  • dobírkou při doručení Vašeho balíku od dopravce GLS, Zásilkovna, Česká Pošta nebo Uloženka. Většina dopravců nabízí možnost platby kartou při dodaní.
  • Platba bankovním převodem na účet, zboží Vám zašleme neprodleně po připsání peněz na náš účet.