COGNAC EXTRA FRAPIN

Kód: 4982
9 990 Kč
Skladem

RODINNÝ DŮM

Směs ze starobylé rodinné rezervace, kterou uchovává Pierre Frapin a jeho potomci. Tento výjimečný koňak, sklízený, destilovaný na kalu a zrající na statku, zraje pouze v suchých sklepích po několik desetiletí, aby získal svou nádhernou jemnost a eleganci. Jeho nové dárkové balení s moderním designem a "rétro" duchem čerpá inspiraci z klenotnického řemesla.

 

BARVA A BUKET

Extra nabízí nádhernou mahagonovou barvu s teplými měděnými odlesky.

Buket je velmi jemný, komplexní, rozvinutá vůně stařeného portského se mísí s vůní dřevěných doutníkových krabic, typickou pro staré koňaky Grande Champagne, která se objevuje po velmi dlouhém zrání. Koncentrovaná vůně kandovaného ovoce, jako je meruňka.

 

PALETA

Chuť je pružná, hladká, bohatá a luxusní, s mimořádně dlouhým závěrem, v němž se všechny chutě spojují v jemné a komplexní harmonii. V buketu se objevují proslulé "rancio" (oxidační tóny), které se vyskytují v koňacích Grande Champagne destilovaných na kalu a zrajících několik desetiletí. K vychutnání samostatně nebo jako doplněk pro zvláštní degustační zážitek, který si oblíbí jak amatéři, tak nejzkušenější nadšenci. Výjimečný nápoj po večeři díky své ovocnosti a jemnosti.

"Poddajnost, výjimečně dlouhý závěr... lze vychutnávat do nekonečna!".

Patrice Piveteau, sklepmistr

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: